Arpet Plastik

16 Yıldan Beri

Şirketimiz, Ankara'da plastik şişe üreticisi olarak 2007 yılından bu yana piyasada başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.
Firmamız ile işbirliği yaparak aldığınız ürünün kalitesinden emin olabilirsiniz. Yalnızca kendini kanıtlamış polietilen tereftalat (PET, kap üretimi için hammadde) üreticilerini tercih ediyoruz.

Ailemize Katılın!

Biz çalışanlarımızla ve müşterilerimizle büyük bir aileyiz.

Whatsapp Destek

0549 630 02 08

Whatsapp Destek

0549 630 02 08

Belge ve Sertifikalarımızı İnceleyebilirsiniz

Biz Kimiz?

SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ, Biz Arpet Plastik ailesi olarak, 2007 yılında, perakendecilik ve plastik pet şişe anlayışı ile bu yola ilk adımımızı atmış olduk. Manuel makineler ile başlayan üretimimiz ve yeni teknoloji ile devam eden tam otomatik makinelerimiz, sayesinde aylık 6 milyon 500 bin pet şişe üretim kapasitesine ulaştık. Kuruluşumuzdan bu yana teknolojideki küresel gelişmeleri ve sektördeki uluslararası trendleri yakından izleyerek birçok yeniliğin Türkiye'deki öncüsü olduk. Ürünlerimizin güvenilirliği ve pratikliği sayesinde Türkiye'de plastik pet şişe anlayışının gelişmesine aracı olduk. Bugün ISO9001 ve ISO22000 belgeleriyle desteklenen kalite prensiplerimiz ve BSCI gibi en prestijli sertifikaları almaya hak kazanmış çalışma koşullarımızla Türkiye'yi tüm dünyada gururla temsil ediyor, ihracatımızla ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Üretimde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen Arpet Plastik, üretimini yaptığı ürünlerini en kısa zamanda siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı ön planda tutar.​
Arpet Plastik
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma
Sağlık Standartlarına Tam Uygunluk
Kaliteli Ürünler
Hızlı Teslimat

Referanslarımız